עושים סדר בביטוח הר הביטוח
הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים
איתור ביטוחים בהר הביטוח
הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים

איתור חיסכון פנסיוני - הר הביטוח

איתור חיסכון פנסיוני הר הביטוח

על מנת לתכנן איתור חיסכון פנסיוני הר הביטוח, אינכם חייבים להצטייד בכל ידע פיננסי מקדים, אשר יביא אתכם לכדי ביצוע החלטות מושכות. לשם כך ישנם אנשי מקצוע, שזהו תחום עיסוקם המרכזי, והם יכולים לנווט נכונה את דרכם הפיננסית. טובים וחכמים מכם, מתיימרים לחשוב שהם מצאו את השילוב המנצח של תכנון פיננסי עתידי. ועל מנת לענות על זאת ברצינות, נגיד לאותם אנשים, קצת ענווה, הדברים יזרמו ביתר קלות. הצניעות באה לפני הכול. אומנם קיימים בני אדם שישכילו במציאה של קרנות נאמנות או לחלופין של מניות, אך לא ניתן לנבא במדויק את העתיד הכלכלי שלהם. לעומת זאת, מי מבניהם אשר ישכיל לבצע איתור חיסכון פנסיוני הר הביטוח בזמן ובצורה הטובה ביותר, יזכה באיכות חיים מעולה למשך החלק השלישי של חייו.

 

איתור חיסכון פנסיוני הר הביטוח – האם הוא בראש סדר העדיפויות שלכם?

בטרם שתבחרו באופציה של חיסכון פנסיוני כזה או אחר, תנסו לברר עם עצמכם, בשקט בין חדרי חדרים, האם ביצוע שלו מופיע בראש סדר העדיפויות שלכם. ונגיד בפירוש, שהוא חייב להיות שכזה. זה לא חכם לחסוך כסף למטרות נסיעה ברחבי העולם, ולהזניח את כל הרעיון של איתור חיסכון פנסיוני הר הביטוח. טיול שכזה יכול להידחות בשנה או אף בכמה שנים, אבל תכנון הפרישה שלכם לא יכול להמתין. ויפה שעה קודם לעשות אותו. עליכם לפעול באופן נבון, להשקיע נכונה את כל יהבכם, מתוך חשיבה על "היום שאחרי", היום שבו תצטרכו להישען רק על קצבת המוסד לביטוח לאומי. ותאמינו לנו, תצטערו מאוד נוכח המצב הכלכלי החדש שלכם.

 

איתור חיסכון פנסיוני הר הביטוח – מה החשיבות של עזרה מיועץ פנסיוני?

כאשר דנים בחשיבות של חיסכון פנסיוני, כדאי שתיוועצו עם יועץ פנסיוני. יודעי דבר או שניים, יהיו מוכנים להעיד כי אך במידה ויהיו לכם פחות מארבעה אחוז מן החסכונות שלכם, מדי שנה, מגיל היציאה לפרישה, מירב הסיכויים שהכסף שלכם יתכלה מהר מאוד, ותמצאו את עצמכם מאוד זקוקים לכסף נזיל. ונסייג את דברינו, שהדברים תלויים בהוצאות הכספיות שלכם, באפיקי ההשקעה שלכם, באיזה גיל אתם בדיוק, ובטיב מארג הבריאותי שלכם. רגע לפני שתעשו טעויות מרות, וכידוע "על טעויות גם משלמים", שוחחו עם איש מקצוע מתחום הפיננסים, על הלכי החיים הקבועים שלכם, כאשר תוכלו לתכנן כיאות את זמן הפרישה שלכם. תיצרו קשר עם איש מקצוע מומחה בתחום של החיסכון הפנסיוני, שיעמוד לטובתכם האישית, באשר היא.

 

איתור חיסכון פנסיוני הר הביטוח – האם שני בני הזוג צריכים לחסוך במשך השנים?

לשאלה האם שני בני הזוג צריכים לחסוך למטרת חיסכון פנסיוני במשך השנים, יש תשובה חד משמעית, שאינה משתמעת לשתי פנים. בהחלט. אנשים שיוצאים לגמלאות צריכים לשאת בנטל של הוצאות עבור טיפולים בריאותיים. כמו למשל – סיוע של עובד זר, או בית אבות , סיעודי או לאו. לפעמים שני בני הזוג באותו מצב בריאותי, ולפעמים רק אחד מהם. כל אחד עם הצרכים האישיים שלו. באופן כללי, ככל שתחסכו יותר ביחד, תיהנו מאיכות חיים בעת הזקנה גבוהה יותר, ולא תצטרכו לדאוג איך לשלם חשבונות ואיך לדאוג לרווחה הכלכלית, כמו גם הבריאותית שלכם.

איתור חיסכון פנסיוני הר הביטוח – האם יש דרך לדעת האם ההפקדה החודשית מספיקה?
קשה לשים את האצבע בדיוק, ולומר האם ההפקדה החודשית לשם ביצוע חיסכון פנסיוני מספיקה. הדבר נובע מחוסר הידיעה עד איזה גיל באמת תעבדו, או עד איזה גיל בכלל תהיו מסוגלים לעבוד. כמה זמן הלקוחות או המעסיקים שלכם יאפשרו את המשך העיסוק שלכם, כמה כסף תוכלו להוציא עם היציאה לגמלאות ומה בכלל תהיה תוחלת החיים שלכם, ביום שתסיימו לעבוד. קשה לאמוד את התשואות של ההשקעה שלכם בחיסכון הפנסיוני. מה שברור, מעל לכל ספק, שבלי החיסכון הפנסיוני מצבכם הכלכלי יהיה בכי רע, ותיאלצו לעשות הרבה פשרות בניהול איכות החיים שלכם. באופן גורף, אפשר לומר בוודאות, כי ככל שתשקיעו יותר כסף בחיסכון הפנסיוני שלכם, כך מצבם הפיננסי יהיה בסימן עלייה.

תוכלו לאפשר לעצמכם יותר דברים, לא תרדו באיכות החיים, ותזכו להגשים את כל מה שייחלתם לעצמכם עוד בזמנים שהייתם ממש צעירים, ופתחתם את החיסכון הפנסיוני הראשון שלכם. השקעה ראשונית ראויה, תקדם אתכם לעבר הגשמת החזון שלכם, להזדקן בכבוד, ולא להיות לנטל על חשבון דור ההמשך שלכם.

הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים

איתור ביטוחים על השם שלכם

למה לשלם פעמיים על אותו ביטוח ?!