עושים סדר בביטוח הר הביטוח
הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים
איתור ביטוחים בהר הביטוח
הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים

איתור חסכונות אבודים הר הביטוח

איתור חסכונות אבודים הר הביטוח

על מנת לבנות את העתיד הכלכלי שלכם באופן המיטבי ביותר, כדאי שתשקלו לפתוח חשבונות חיסכון, וליהנות בעתיד מפרי העמל שלכם. חיסכון כספי מאפשר לכם לצאת מהסבך של חוסר הוודאות הכספי, ופותח בפניכם צוהר לאיכות חיים גבוהה יותר במשך השנים. לחסוך כסף באופן קבוע עשוי לסייע בעדכם מלהיקלע לתרחישים של מצוקה, כאלו ואחרים, בתקופות יותר מאתגרות במהלך החיים שלכם. החיסכון הכספי עשוי לתמוך בכם במצבי חירום, שלא הייתם ערוכים בכלל אליהם, תוך ווידוא שאתם, ובני המשפחה שלכם תהיו מבוססים ברשת תמיכה במקרים הרי גורל. מי מבינכם שחסך במשך השנים, אך כל התיק הביטוחי חף מכל התמצאות, בוודאי שניסיתם לאתר מדי פעם מקורותיהם של חסכונות אבודים, שהופרשו לכם במשך השנים באמצעות מקומות העבודה שלכם. לפני שלוש עשרה שנים, ניתן לאחד את כל החסכונות האבודים שלכם, למרות שמדובר במשימה מאתגרת למדי, שלפעמים מחייבת את השירות הנאמן של חברות לייעוץ של איתור חסכונות אבודים, אבל זה לגמרי שווה כל שקל, וכל מאמץ יוצא מגדר הרגיל.

איתור חסכונות אבודים הר הביטוח – מה הקשר בינם לבין חוק ניוד הזנבות?
ישנו קשר הדוק בין חסכונות אבודים לבין חוק שנקרא ניוד הזנבות, שהוצמד לכל מיני תקנות, כבר מזה שלוש עשרה שנים. חוק זה הסדיר מספר היבטים, אשר קשורים לפיצויים, לקופת גמל, כמו גם לפנסיה, ואת כל מה שקשור להעברה של כספים מקופת חיסכון אחת למשניה. בתור מבוטחים, בוודאי הגיעה אליכם הודעה, באמצעות דואר ישראל, על כך שבוצעה העברה של כסף מקופת חיסכון כל שהיא אל קופת חיסכון שונה. במידה ועד לרגעים אלו לא הגשתם במכתב רשמי את ההתנגדות שלכם למעבר, ההעברה הזאת תתבצע באופן אוטומטי ולאלתר. באופן עקרוני, מזווית הראייה של מי שהעביר כסף לחסכונות, עסקינן אודות אפשרות נפלאה סוף כל סוף ליהנות מארגון של כל הכסף מדי חודש, לטובת פיצויים, או לטובת חיסכון פנסיוני.

אף לתחום של תקנות הניוד זנבות יש כל מיני הגבלות, במצבים שבהם אי אפשר ממש לנייד כל כסף. ברם, תקנות ניוד הזנבות נותנות בידכם אפשרות של מעקב אחרי כל כסף שהפקדתם במשך השנים שחלפו, בלי כל בעיה, באמצעות העברה של כסף מקופה לקופה. חוק זה מסב לבני האדם להתחיל ולתור אחר מהות הכסף שהופקד בשבילם, ולהיות יותר מעורבים מפעם בסכומי הכסף המדויקים שהופקדו בשבילם אי פעם. מדובר בחוק שמאוד עוזר לעקוב אחרי הכסף, ולהימנע ממצבים מצערים של חסכונות אבודים. הסגולות של חוק ניוד הזנבות באות לידי ביטוי בכל שהמון מאזרחי מדינת ישראל חווים קושי לאתר את החסכונות האבודים שלהם, ובעיקר לבצע מעקב רציף אחריהם. כל אותו כסף אבוד, שהן אותן זנבות שאי שם בדרך טעו בכיוון שלהם, בעוד הכסף עברה מחברה אחת לרעותה, מכיוון שהאנשים פשוט לא זכרו את עצם קיומם בכלל, ואף עורבים אחרי מצבים של חברות שיצאו מכלל פעילות, וכיוצא בכך.

הר הביטוח חסכונות אבודים – האם הר הביטוח יכול לסייע באיתורם?

נתחיל בכך, שהפרשה לשם חיסכון כספי מעודדת שקט נפשי. עצם התובנה שיש מספיק כסף, אי שם, לזמנים קשים, מספק רוגע ושקט נפשי מסוימים. מתאפשרת לכם הנכונות והיכולת לנהל חיים חפים מכל מתחים, בעצם הידיעה שבזמנים קשים הכול בעצם יסתדר על הצד הטוב ביותר. על מנת למצוא חסכונות אבודים, יש לעשות שימוש באתר הר הביטוח, אשר יכול לסייע באיתור של אותם החסכונות האבודים. אבל עלייה וקוץ בה. ניתן ליהנות ממידע אותנטי בשיעור של מציאת אינפורמציה של רק ארבעים אחוז מהחסכונות האבודים.

 

חסכונות אבודים הר הביטוח – האם באמת אין דורש להם?

כל חיסכון כספי מבטיח שתיהנו בהמשך הדרך מעתיד מיטבי יותר. חסכונות בבנק, ובכל חברת ביטוי, יממשו כל מטרה שלכם. תוכלו לקנות מכונית חדשה, להחליף דירה ישנה בדירה חדשה, לחסל את כל תשלומי המשכנתא המעיקים, וכולי. אכן, חסכונות אבודים הם בפירוש, כספים שאף אחד אינו בא לדרוש אותם. בין אם לא זוכרים את קיומם, ובין אם בכלל לא מודעים אודות קיומם. יודעי דבר מדווחים, כי במציאות העכשווית קיימים יותר מעשרה מיליארד ₪ של כספים בחסכונות אבודים.

הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים

איתור ביטוחים על השם שלכם

למה לשלם פעמיים על אותו ביטוח ?!