עושים סדר בביטוח הר הביטוח
הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים
איתור ביטוחים בהר הביטוח
הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים

חיסכון ביטוחי הר הביטוח - הר הביטוח

מידע אישי הר הביטוח – איתור ביטוחים אישי

האתר הר הביטוח פותח את שעריו אף בפני מי שאינו יודע אם אי שם יש לו כסף חבוי בהפתעה, ובפרט מי שלא יודע באיזה חברה עשוי הכסף להיות, והוא בהחלט מקור בלתי נדלה לשם צבירה של מידע אישי הר הביטוח. מטבעם, בני האדם מחליפים עבודות כל כמה שנים. מה שבהכרח גורם לכך שפתחו להם קופות חיסכון כאלו ואחרות בעל מקום עבודה. קופות אשר שונות בכל מקום עבודה, ואין להן כל המשכיות. מה שיצר מצב של כספים אבודים, שחלק מהם בכלל אינם נמצאים בגדר המודעות שלכם לקיומם. אתם המוטבים הבלעדיים. אנו בטוחים, נוכח העובדה שעם חלוף השנים סכומים אבודים אלו צברו ריבית, בוודאי שתרצו לדעת על קיומם, ואז להחליט אף מה לעשות עמם בהמשך. זה שלכם, ולכם מגיעות כל הזכויות ליהנות מזה. בתור אזרחי מדינת ישראל תתבעו את הזכויות שלכם, ויפה שעה אחת קודם.

 

איזה סוגים של מידע אישי הר הביטוח מתקבלים?

יש הרבה סוגים של מידע אישי הר הביטוח שתוכלו לקבל, הרבה מעבר למה שאולי אתם חושבים או יודעים. מדובר בפלטפורמה מצוינת לאיתור כספים אבודים, שתסייע לכם במצבים שנמנה כדלקמן –
ישנם מצבים שבהם הצרכנים רוכשים כפל ביטוחים, מה שאומר שהם גם משלמים כפול, בשביל אותו מרכיב ביטוחי. לא תמיד, ובדרך כלל, הדבר נובע מחוסר ידיעה או מחוסר תשומת לב. באם אתם מזהים בבדיקה שיש לכם כפל ביטוחים, אתם עשויים לקבל את הכסף רק מידיה של חברת ביטוח אחת, ואז מערכת הר הביטוח תזהה עבורכם את כל התרחישים האפשריים.
ישנם מצבים של התנהלות חברות הביטוח, בעודן אמונות על ניהול כספי הפנסיה שלכם, ובאין דורש להם, הן ממשיכות ליהנות מתשלומי הפרמיה שלכם. באמצעות אתר זה ייסרקו המאגרים של כל חברות הביטוח במדינת ישראל, וימצאו בשבילכם כל חיסכון שאתם המוטבים שלו.

באם מת קרוב משפחה שלכם, סביר להניח, כי נשארו חסכונות על שמו, אשר מוגדרים כחסכונות אבודים. לרבות – ביטוח חיים, חסכון, חשבון בנק, פנסיה, וכיוצא בכך. באמצעות הקלדה של פרטי תעודת הזהות של מי שכבר אינו בחיים, ביחד עם פרטים מזהים של קרובי משפחה מדרגה ראשונה, כדוגמת – אחים, הורים או ילדים, אפשר לבצע חיפוש אחר כספים שלא היה להם עד היום דורש באתר של הר הביטוח איתור עבר ביטוחים.

לעתים, חשבון הבנק שלכם יוגדר כלא פעיל, במידה ותקופה מסוימת לא נעשה בו שימוש או פעילות מסוימת. במידה ויש בו כספים אבודים, המערכת של אתר הר הכסף מסוגלת לזהות אותם.

 

איזה מידע אישי מהר הביטוח עליכם למלא, על מנת לבחון את הזכאות לקבלת כסף?

על מנת לבחון את הזכאות שלהם לקבלת כסף, על פי מידע אישי הר הביטוח, עליכם לבצע מספר פעולות בסיסיות באתר זה. כמו למשל – להקליד מספר מלא של תעודת הזהות שלכם. בנוסף לכך, עליכם להקליד את תאריך ההנפקה המדויק של אותה תעודת זהות. לצלוח שתי שאלות בנוגע ליציאתכם מהארץ ולדרכון שלכם, ולסיים עם אשרור של תנאי השירות שיופיעו לפניכם באתר הר הביטוח.
איזה מידע אישי מהר הביטוח לא תצליחו לקבל?

אבל עם כל הטוב שבאתר הר הביטוח, יש בהחלט מידע אישי הר הביטוח שאותו לא תוכלו לדלות. הכול נבחן לגופו של עניין. לפעמים, יספיק לכם רק לדעת אם יש לכם בכלל כספים אבודים אי שם בחוץ, ומי מחזיק בהם, כולל פרטי יצירת הקשר המדויקים שלו. זה כבר צעד אחד גדול לכיוון קבלת כספים, שעד לפני רגע בכלל לא ידעתם על קיומם, או ששכחתם לגמרי מקיומם. ובאשר לפרטים שלא תצליחו לקבל מאתר הר הביטוח, הרינו לציין את הבאים – מספרי חשבון עובר ושב בבנקים השונים. או מה הוא בדיוק סוג החשבון או לחלופין מה הוא בדיוק סוג הפיקדון. מתי אפשר למשוך את הכסף האבוד. יש תחנת יציאה לכל חיסכון, ומשיכת כסף שלא בזמן הפירעון קשורה לתשלום בגין מסים. לא תדעו, לפי המידע האישי שבאתר הר הביטוח את סכום הכסף המדויק שיש בפיקדון או בחשבון שלכם. וכן לא תדעו אם מדובר בחובה או ביתרה שבחשבון הבנק שלכם. ונסיים בכך שלא תוכלו לדעת מראש את מספר הפיקדונות או את מספר החשבונות אשר אותרו באותו בנק, לצורך העניין.

הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים

איתור ביטוחים על השם שלכם

למה לשלם פעמיים על אותו ביטוח ?!