עושים סדר בביטוח הר הביטוח
הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים
איתור ביטוחים בהר הביטוח
הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים

חיסכון פנסיוני הר הביטוח

חיסכון פנסיוני הר הביטוח

כאשר אתם צעירים, זה מאוד לא פשוט לחשוב קדימה, לתכנן את העתיד. אבל האמת היא, כי חיסכון פנסיוני צריך להיעשות מהרגע הראשון שאתם מועסקים בעבודה כזאת או אחרת. עבודה זמנית, וקל וחומר שעבודה קבועה. פתיחה של החיסכון הפנסיוני מרגע ההעסקה הראשון שלכם, תעזור לכם מאוד בצבירה של קורפוס שיש בו די והותר. כמו כן, פתיחת החיסכון הפנסיוני מבעוד מועד מפחיתה בעומס שלכם, לנסות "ולהדביק את הפער" לפני שתצאו לגמלאות. יש מי שיטה לדחות את תכנון הפרישה שלו, משום שהוא מאמין שמדובר אודות עוד שלושה עשורים. ארוכים למדי, שבהם הכול יכול להתרחש, כולל ליהנות מירושה גדולה. אבל לעתים המציאות תטפח לכל אותם בריות על הפנים, וכל מכרה זהב לא יהיה בנמצא. לכן תכנון פרישה כמה שיותר בתחילת החיים התעסוקתיים שלכם הוא הכרחי.

חיסכון פנסיוני הר הביטוח  – מה הטעות הגדולה ביותר שאתם עשויים לעשות?

הטעות הכי גדולה שבני אדם עשויים לעשות, היא לגעת מראש בכספים שהופקדו למטרת חיסכון פנסיוני הר הביטוח. מי שכבר השקיע בחיסכון פנסיוני, עליו לעשות הכול, על מנת להימנע מלהשתמש בכספים הכה חשובים בעת הפרישה, בשביל מטרות כמו למשל – כיסוי של הלוואות, או השקעה בילדים שלכם. תתכננו נכונה את העתיד הוורוד שלכם. העבירו כמה שיותר כסף ל חיסכון הפנסיוני שלכם, תחשבו על העתיד שלכם. אתם באמת רוצים שהילדים שלכם יתמכו בכם כלכלית בימי הזקנה שלכם? לא מגיע גם להם ליהנות מהחיים, באופן חופשי ומשוחרר, מבלי לדאוג כיצד "תגמרו את החודש"?

 הר הביטוח חיסכון פנסיוני – מה היתרון הבולט ביותר?

מה היתרון הכי בולט, שבא לידי ביטוי באפשרות של חיסכון פנסיוני? ובכן, קצרה היריעה מלהכיל את כל היתרונות של החיסכון הפנסיוני. ונסביר מה בכלל זה אומר. כשאומרים "פנסיה" מתכוונים בהכרח לסוג של תכנית חיסכון להרבה שנים קדימה, אשר נושאת בחובה הקלות במסים. משמעות הדברים שנאמרו פה, שחלק מהכספים שאתם משקיעים בחיסכון הפנסיוני, שבאופן רגיל היו מופרשים לטובת מדינת ישראל, מזכים אתכם בהטבות מס, וזאת משום שהמס מגולם בפנסיה שלכם.

חיסכון פנסיוני הר הביטוח  – מדוע עליכם להתחיל לחסוך כבר עכשיו?

עם מקום העבודה שלכם הראשון, ולא משנה בני כמה אתם בדיוק, אתם צריכים להתחיל לחסוך, ולהפריש כספים לטובת חיסכון פנסיוני הר הביטוח. לא מחר, לא בעוד חודש, כי אם מהיום הראשון במקום העבודה החדש שלכם. אף במידה שזה אומר, בשל התחייבות כספיות אחרות, לא להפריש סכומי כסף גבוהים מדי. כל מה שתוכלו להפריש לטובת החיסכון הפנסיוני שלכם, פשוט יבורך. יועץ פנסיוני, בעל ניסיון רב, יאמר לכם שהדבר נובע משני טעמים עיקריים. קודם כל, כאשר מתחילים לחסוך, הדברים נהפכים לסוג של הרגל. זה נשמע לכם כנוסחה מתמטית, שיש בה שמץ של היגיון, אבל היא אף ממש נכונה. יש להתחיל להפריש לטובת החיסכון הפנסיוני כמה שיותר מהר, עם כל הקשיים שכרוכים בכך. חרף האינסטינקט הראשוני לחדול לעשות זאת בתקופות יותר לחוצות כלכלית. ככל שתבחינו בעובדה כי החיסכון הפנסיוני שלכם תופח, וברמת עלייה מטאורית, תרגישו הרבה יותר בנוח מכך שאתם חוסכים כבר מגיל צעיר. והטעם השני, אין נפלא כמו ליהנות מריביות. האחוזים הם לטובתכם. ככל שתשקיעו יותר, כך התמורה והריביות יהיו לטובתכם. וטיפ קטן מאתנו, יש הרבה דברים שצריך לדעת וללמוד על החיסכון הפנסיוני. טוב תעשו אם תלוו את התהליך, מראשיתו, באמצעות יועץ פנסיוני מקצועי, ששמו הולך לפניו. בדרך הזאת תימנעו מלעשות טעויות. תדעו בכל זמן נתון כמה יש לכם בדיוק בחיסכון הפנסיוני, איזה ריבית ותשואה מגיעות לכם, האם כדאי לכם להתאמץ קצת יותר ולהעלות את סכומי ההשקעה החודשיים, וכיוצא בכך.

הר הביטוח חיסכון פנסיוני – במה כרוך התחלת התהליך?

כל התהליך של הר הביטוח חיסכון פנסיוני תלוי בהכרח ביעדים וברצונות של המעסיקים שלכם במהלך השנים. למרות שאתם בהחלט יכולים לתכנן את החיסכון הפנסיוני שלכם, בפרט אם אתם מנהלים עסק עצמאי, וצריכים לדאוג לעתיד הכלכלי שלכם. כל מה שמתבקש מכם הוא למלא את הטפסים הייעודיים, של מילוי הפרטים האישיים שלכם, כמו גם לציין את האחוזים שתרצו להפריש מהחישוב הכללי של ההכנסה החודשית שלכם, ואתם או המעביד שלכם יפרישו את הסכום המדובר דרך חברת הביטוח, שתשאיר ותשקיע את הכספים שלכם באפיקי השקעה סולידיים, שיניבו לכם תשואות כאלו ואחרות.

 

הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים

איתור ביטוחים על השם שלכם

למה לשלם פעמיים על אותו ביטוח ?!