עושים סדר בביטוח הר הביטוח
הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים
איתור ביטוחים בהר הביטוח
הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים

חיסכונות אבודים - הר הביטוח

חסכונות אבודים – הר הביטוח

על מנת לאפשר לכם חיים טובים יותר, בטווח הקצר, ובעיקר בטווח הארוך, עליכם לבחור באפשרות של רכישת חסכונות מתאימים. אנו בטוחים שאין מי מבינכם שרוצה להיות במתח בעתיד, בשל משכורת נמוכה מדי, ובשל אי מסוגלות כספית לאפשר לכם רמת חיים מינימלית עתידית. העתיד הוא ממש אינו ידוע, ודברים בלתי צפויים יכולים להתרחש. כמו למשל – פיטורין מעבודה, מחלה קשה, הצורך לעבור דירה בשל התרחבות המשפחה, או בשל עזיבת הילדים את הקן, וכהנה וכהנה. מקרים אשר משנים את החיים ואת המציאות שלהם.

חיסכון מתאים יעשה את כל ההבדל בין בלמים כלכליים לחוסר הוודאות שבחיים, לבין ליהנות משקט נפשי ולחזק את תחושת הביטחון. אבל מה קורה בתרחישים שבהם באמת צברתם חסכונות, אבל הם הפכו, מסיבה כזאת או אחרת, לתחום האפור של חסכונות אבודים ? יש כיום מנעד רב של חברות, שיהיו מוכנות לבחון עבורכם את כל אותם החסכונות האבודים. יכול להיות לכם כספים אבודים בהמון מקומות, כמו לדוגמא – גופים גדולים, בנקים או לחלופין חברות ביטוח. אפילו כספים וחסכונות שבכלל לא ידעתם עד לרגע זה על קיומם. כספים שיתגמלו אתכם, ויעזרו לכם להתמודד עם מצבים כלכליים שאינם סימפטיים במיוחד.

 

חסכונות אבודים הר הביטוח – האם הערך שלהם יעלה במשך הזמן?

זה תמיד חיוני לחסוך. לפי פסיכולוגים וכלכלנים רבים, ככל שתקדימו לחסוך, כך תיהנו מתחושה רבה יותר של שליטה, ותדעו מה לעשות, על מנת להגיע למקום שאתם נהנים מביטחון כלכלי. על פי מחקרים רבים שבוצעו בתחום, נמצא כי בני אדם נהנים מתחושה של שליטה באירועי החיים שלהם, מה שבהכרח עושה אותם יותר מאושרים, ובעלי יותר מסוגלות להתמודד ולעמוד במצבי לחץ, לעומת אלו שלא משכילים לחסוך. מי שאינו משכיל לחסוך, עשוי למצוא את עצמו במצבים של אי שליטה. במצבים שאינם יודעים מה ילד יום, ואיך הם יוכלו להתמודד עמו נכונה. כיום ניתן למצוא חברות או אתרים שמעניקים שירותים לשם מציאה של חסכונות אבודים. מטרת השירות היא לעזור לכם למצוא לאלתר את כל החסכונות האבודים שלכם. אלו שאתם בכלל לא זוכרים דבר וחצי דבר על קיומם, ואלו שאינכם מודעים בכלל על קיומם.

יכול להיות שאי שם מחכה לכם המון כסף, ולאתר אותו כעת מאוד יעזור לכם. הכספים שנמצאים אצל הגופים הכלכליים או אצל חברות הביטוח ממשיכים לחכות לדורש שלהם, בעוד הראשונים לא יצאו מגדרם כדי לאתר אתכם. סביר להניח, שבמידה ועבר זמן ניכר מאז שנפתחו החסכונות האבודים שלכם הם צברו הרבה ריביות, והערך שלהם עלה במשך הזמן, שפשוט תידהמו לגלות את הסכום שהם מכילים כעת.

באם התוודעתם לאחרונה על קיומם של אותם החסכונות האבודים, מומלץ שתיוועצו עם אנשי מקצוע מענף הפיננסיים, אשר תחום העיסוק שלהם הוא התמחות בניהול הון, והם ישמחו להעיק לכם שירות יעוץ כלכלי, על מנת שתשכילו לנהל את החסכונות האבודים באופן מושכל, תוך כדי הבנה איפה להשקיע, על פי היעדים, המאוויים והצרכים שלכם.

 

הר הביטוח חסכונות אבודים – האם כדאי לקחת חברה חיצונית, לשם מציאתם?

על פי מחקרים ייחודיים שנעשו בתחום, נמצא כי השקעה בחיסכון מתכתבת בהצלחה עם אושר מוגבר. ממצאי המחקרים האלה מעידים על כך, כי בני אדם, בעודם מתכננים ועושים לרווחה העתידית שלהם, כמו לדוגמא חסכון כספי וכל צעד לתכנון העתיד, על מנת להשיג את מטרות הרווחה הכלכלית בטווח הארוך, בהכרח מרגישים יותר שמחים ונהנים מאיכות חיים, בפרט נוכח אנשים שאינם עושים את זה. אבל מה עושים, כאשר הכול מתוכנן היטב לעתיד, אבל יש חסכונות אבודים? הפתרון שמסתמן ככדאי ביותר, הוא לשכור את השירותים של חברה חיצונית, לשם מציאת אותם חסכונות.

ולהלן נציג בפניכם את היתרונות של שירותי חברה חיצונית, על מנת שתבינו למה היא תסייע לכם במקרה של חסכונות אבודים –
חברה חיצונית תבצע עבורכם בחינה מדוקדקת אצל הגופים הקשורים, לשם מציאת כל החסכונות האבודים שלכם, או של קרובי המשפחה שלכם שהלכו לעולמם.
חברה חיצונית תגיש עבורכם חוות דעת מקדימה בהיבט של תקנות המס שתהיו חייבים להבין בטרם תקבלו לידכם את כל החסכונות האבודים.
לחברה חיצונית יש צוות עובדים מגוון ומנוסה, שמבצע סינרגיה עם ידע ייחודי ומקצועי. ואתם תזכו לקבל שירות לאלתר, מקצועי, אפקטיבי ואישי, כמובן.

הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים

איתור ביטוחים על השם שלכם

למה לשלם פעמיים על אותו ביטוח ?!