עושים סדר בביטוח הר הביטוח
הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים
איתור ביטוחים בהר הביטוח
הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים

מידע אישי הר הביטוח

מידע אישי הר הביטוח

אתר הר הכסף, הממשק שאולי הכי ידידותי לגולש, הוקם על מנת לסייע לתושבי מדינת ישראל לדלות מידע אישי הר הביטוח. על פי ההערכות, עסקינן אודות כחמישה עשר מיליארדי ₪, שאין דורש להם בקרב הציבור הישראלי. כספים עצומים, לכל דעה ועניין, שמחכים בכל מיני חברות ביטוח וגופים מוסדיים, שהפקדתם אצלם בזמנו כספים, ומכל מיני נסיבות, הם "אבדו" אי שם במערכות הביורוקרטיה.

 

באיזה מצבים נצטרך מידע אישי מהר הביטוח?

נסיבות החיים עשויות לתעתע בכל אחד מכם, ולהסב למצבים שבהם נשכחים כספים אבודים, והרבה מהם. לכך יכולים להתלוות מנעד רב של תרחישים, כמו למשל – קרובי משפחה שהלכו לעולמם, והותירו אחריהם חסכונות, אבל פשוט "שכחו" ליידע אתכם בכך, או שעברתן כמה עבודות במהלך שנות הקריירה שלכם, וסוכן הביטוח הראשוני הוחלף, או באם מי שהעסיק אתכם שינה את המדיניות של הביטוחים שלכם, ואתם פשוט "נפלתם בין הכיסאות" או שעברתם מקום מגורים, ואבדו פרטי הקשר עמכם לחברה שמחזיקה בחסכונות שלכם, או לחלופין עברתם לגור במדינה שמעבר לים, וכולי. הפתרון לכל המצבים הללו, הוא לדלות מידע אישי הר כסף. מדובר אודות אתר שפועל בד בבד עם האתר הממשלתי, ובו יש באפשרותכם לבדוק האם יש אי שם ברחבי מדינת ישראל, כספים שאכן מגיעים לכם, ואף לפדות אותם מבעוד מועד.

מי שאמון על שרשרת פיקוד הבדיקות הללו הוא צוות ערב רב של אנשי מקצוע, משכמו ומעלה, שעורך את הבדיקות הללו, ומחויב לעדכן אתכם מה בדיוק מגיע לכם, ואיפה נמצא הכסף האבוד שלכם. כמו כן, תוכלו לקבל מידע משמעותי האם המסלולים של החסכונות שלכם אטרקטיביים או לאו, ואיך יהיה באפשרותכם לממש את הזכויות שלכם, או שפשוט תחליטו להשאיר את אותם כספים אבודים לתקופה שיותר תצטרכו אותם, כמו במקרה של יציאה לגמלאות.

 

האם מידע אישי מהר הביטוח  יסייע בידכם לאתר חשבונות של מי שהלך לעולמו?

כהמשך ישיר לפעילותו המוצלחת, שכבשה את לבם של רבבות ישראלים, הוקם אתר הר הכסף . אשר אף הוא כלי אפקטיבי בשביל ציבור היורשים, במציאה של חשבונות הבנק של יקיריהם. שירות חינמי ומתגמל, לכל דעה ועניין. בעזרת לחיצה קטנה על כפתור, יהיה באפשרותכם לדלות מידע אישי הר הביטוח, ולגלות את חשבונות הבנק והחסכונות האבודים של יקירכם, שהלכו לעולמם. כמו שמאתרים חשבון אבוד על השם שלכם, אותו העיקרון עובד גם באתר הר הביטוח. עליכם להזין את כל הספרות של מספר תעודת הזהות של מי שכבר איננו בחיים, כמו גם את המועד המדויק של הנפקת תעודת הזהות שלו. וכן את הפרטים של תעודת הזהות שלכם, כולל, כמובן, את תאריך ההנפקה שלה. ובל נשכח את מועד הפטירה של המנוח.

בשלב הבא עליכם לענות על שתי שאלות זיהוי פשוטות, להקליד את קוד האבטחה, למטרת הגנה ווידוא שזה אתם באמת, לאשר את תנאי השימוש שבאתר הר הביטוח, ולהקיש על הכפתור של בצע חיפוש. באם המשימה שלכם תצלח, על מנת לקבל את הכסף האבוד, תצטרכו להצטייד במסמכים המתאימים, לרבות – תעודת זהות, כל טופס שאותו ידרוש הבנק, צו קיום צוואה, או צו ירושה, וכיוצא בזאת.

האם מידע אישי מהר הביטוח, יסייע בידכם לאתר באופן אישי כל סוג של קופה?
השימוש הנכון באתר הר הביטוח, על מנת לשאוב מידע אישי הר הביטוח, הוא להזין את הפרטים האישיים שלכם, באופן הכי מדויק. והיה וכך, תוכלו לבדוק באתר איזה כספים אבודים מופיעים על שמכם, ולמצוא כל קופה שאי פעם נפתחה על שמכם, ועד היום לא נפדתה. מעבר להזנת הפרטים, כפי שפורטה לעיל, תתרחש פנייה של אתר זה למסלקה הפנסיונית.

באמצעותה אפשר להתוודע לפרמטרים ספציפיים ולמצוא קופות שלא פעילות. ובל נשכח, כי עם סיום התהליך תוכלו ליהנות מקבלת דוח מפורט, שבו יופיעו כל המקומות האפשריים שבהם מאוחסנים הכספים האבודים שלכם.

הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים

איתור ביטוחים על השם שלכם

למה לשלם פעמיים על אותו ביטוח ?!