עושים סדר בביטוח הר הביטוח
הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים
איתור ביטוחים בהר הביטוח
הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים

מידע אישי משרד האוצר הר הביטוח

מידע אישי משרד האוצר הר הביטוח

מי מבינכם, בפרט נוכח המצב הכלכלי בעולם כולו ובמדינת ישראל, הרעוע למדי, לא היה רוצה להתבשר כרעם ביום בהיר, כי מחכים לו אי שם חסכונות אבודים, או ירושה שלא תאכזב אתכם כלל וכלל. אילוצי החיים מנתבים אתכם בצורה כזאת שלא תמיד יהיה לכם מושג, ולו הקלוש ביותר, שיש לכם אי שם חסכונות או קופות על שמכם, ואין זמן יותר מתאים מכרגע להתוודע אליהם. יודעי דבר, מידע אישי משרד האוצר הר הביטוח, מדווחים על שיעור של כחמישה עשר מיליארד ₪ שאין דורש להם, אשר חבויים אי שם בחשבונות בנק שאינם פעילים ובביטוחים עם אלמנטים של חיסכון. מאוד הגיוני שבכלל לא ידעתם עד היום על קיומם, או שעם חלוף השנים הדברים פשוט נשכחו או נשמטו בעליל מן הזיכרון שלכם. אבל הי, אנו אנשי הבשורות כעת. ביכולתכם למצוא מידע אישי משרד האוצר הר הביטוח. מדובר אודות אתר ממשלתי, מטעמו הבלעדי של משרד האוצר, אשר יכול לאתר חשבונות בנק שאינם פעילים, קופות גמל, פוליסות ביטוח או לחלופין קרנות פנסיה וכיוצא בזה. מדובר על כסף שלכם. לא חבל שהוא ימשיך לשכב "בשדות של זרים", באין לו דורש? היכנסו כבר כעת לאתר הר הביטוח, ותגלו את הזכויות שלכם, בהנחה שיש לכם כאלה.

עם קבלת האור הירוק, מתוך דליית מידע אישי משרד האוצר הר הביטוח, מה יש לעשות?

אז את הצעד הראשוני כבר השכלתם לעשות. נכנסתם לאתר מידע אישי משרד האוצר הר הביטוח, בזמנכם הפנוי, דליתם מידע אישי הר הביטוח – קיבלתם אור ירוק. ברכותינו! מה יש לעשות עכשיו? ובכן, תקבלו רק את הפרטים הבסיסיים, שגם זה התקדמות, תדעו בכלל אם אתם זכאים לסכומי הכסף האבודים הללו או לאו. אבל לא תוכלו לדעת את היתרה או החובה שיש בחשבון, מה סוג ומה מספר החשבונות או החסכונות שלכם. ולכן, בשלב הזה אתם צריכים לבצע יצירה של קשר עם הבנק, או עם חברות הביטוח, כאשר את שמותיהם, לרבות אמצעי יצירת הקשר תוכלו לקבל באתר מידע אישי משרד האוצר הר הביטוח. הפיקוח על הבנקים הורה, על מנת שיהיה לכם יותר קל, לבנקים כי אם הסכום לא יגיע לשלושת אלפים ₪, אין תתבקשו להגיע לסניף הדואר, על מנת להזדהות. תוכלו לעשות זאת דרך הטלפון בלבד, בתום תהליך של זיהוי קצר.

באפשרותכם לבקש שהכספים האבודים יעברו היישר לתוך חשבון הבנק שלכם, עם הצגת המסמכים המזהים הנדרשים. בנוסף לכך, באם הפיקדון או היתרה בחשבון שלכם הינה עד לחמישים ₪ בלבד, והוכחתם כבעלים בלעדיים של חשבון הבנק, באפשרותכם לדרוש שיעבירו לכם את הכסף לחשבון, תוך כדי תהליך של סגירתו, וכל זאת, שוב, באמצעות שיחה טלפונית, מבלי להגיע פיסית לבנק, לשם ההעברה של הכסף לחשבון הבנק שלכם, וסגירה של חשבון הבנק לעד. באם בכל זאת, הבנק יבקש מכם להגיע לסניף כזה או אחר שלו, סביר להניח, שיהיה עליכם להגיע עם המסמכים המתאימים, כמו למשל – כל מסמך שידרוש הבנק, וכמובן שתעודת הזהות שלכם תהיה הכרחית, לשם אימות הפרטים האישיים שלכם.

האם גם למי שלא ממש מבין במחשבים, יהיה קל להוציא מידע אישי הר הכסף?

אכן, אף במידה ואין לכם שמץ של מושג במחשבים, יהיה לכם מאוד קל להוציא מידע אישי הר כסף. מדובר אודות אתר שמאוד אינטואיטיבי, נוח וידידותי למשתמש. באופן כללי, באתר זה תוכלו לממש את הזכויות שלכם באיתור כל כסף אבוד אשר מגיע לכם. על מנת לממש את היעדים שלכם, תוכלו למצוא אינפורמציה חיונית שבה גופים מוסדיים מחזיקים בכספים האבודים שלכם, לדוגמה – קופות גמל, קרנות פנסיה או חברות ביטוח. מכיוון שרבים מתושבי מדינת ישראל מקפידים להעמיד חסכונות עוד מימי הצעירות שלהם, אך בתום עת כזאת או אחרת משהו מתפקשש, והם אינם מצליחים לעקוב אחר אותם הכספים אשר מצויים בחסכונות שלהם, וכל קשר ביניהם לבין הזכויות שלהם ליהנות מן ההפקדות הכספיות שלהם בעבר, טוב יעשו באם ישתמשו במידע האישי אשר מופיע באתר זה, על מנת לקבל מידע אישי משרד האוצר הר הביטוח מידע רלוונטי, מעודכן ומהימן ביותר. וכפי שאמרנו, כל הדיוט", במטותא מכבודכם, יכול לדלות את המידע החשוב הזה.

במידה ואתם מתקשים בפעולות הבסיסיות שדורשות מכם האתר הזה, כי אז תסתייעו בקרובי משפחה או בחברים טובים, שיכולים להדריך אתכם, כמו גם הם יכולים, באמצעות הפרטים האישיים שלכם, לבצע את הפעולות הבסיסיות הללו, ולקדם אתכם צעד נוסף לקראת אפשרות לזכות "במכרה של זהב", כך סתם באמצע החיים.

הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים

איתור ביטוחים על השם שלכם

למה לשלם פעמיים על אותו ביטוח ?!