עושים סדר בביטוח הר הביטוח
הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים
איתור ביטוחים בהר הביטוח
הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים

עושים סדר בביטוח הר הביטוח

עושים סדר בביטוח הר הביטוח

על מנת לאתר מידע אישי הר הביטוח עבר ביטוחי, יש להיכנס היישר אל תוך מנוע החיפוש, באתר של הר הביטוח. קודם כל, עליכם להזדהות בפרטים האישיים שלכם, כמו למשל מספר תעודות זהות, כמו גם תאריך ההנפקה המדויק שלה, וכל מיני אמצעי זיהוי אחרים. עם כניסתכם לאתר הר הביטוח איתור ביטוחים, תתבקשו להשיב על שתי שאלות, שנועדו לזהות אתכם היטב. שתי השאלות הן – האם הייתם בחוץ לארץ בשלוש השנים האחרונות, והאם הוצאתם דרכון חדש, גם בשלוש השנים האחרונות. בשלב הבא תצטרכו להקליד את קוד האבטחה, לשם זיהוי מיטבי שלכם, ואף להביע את ההסכמה שלכם לתנאי השימוש שבאתר. ולסיום, יש להקיש על בצע חיפוש.

עושים סדר בביטוח הר הביטוח – איזה מידע אישי מהר הביטוח תקבלו בתום ההרשמה לאתר?

בתום תהליך הרשמה קצר לאתר הר הביטוח, כפי שפורט בתחילת דברינו, בפסקת הפתיח של מאמר זה, תוכלו למצוא מידע אישי הר הביטוח. ולא רק שתוכלו למצוא אותו בלי כל בעיה, הוא אף יישלח לכתובת האלקטרונית שלכם, כמו גם לטלפון הסלולרי שלכם. בדף המידע תמצאו כל גוף שמחזיק בכספים שלכם, ואיך אפשר ליצור אתו בהקדם קשר. לרבות בנקים, חברות ביטוח, בתי השקעות, וכיוצא בזאת. בדף התוצאות אף תבחינו בכמות הכסף המדויקת שיש בידי כל אחד מן הגופים הללו. כמו כן, דף התוצאות שבאתר הר הכסף מכיל את כל הכיסויים הביטוחים, אשר רכשתם בעבר. בין אם אתם לא מודעים אליהם, ובין אם אתם מודעים אליהם.

מה האפשרויות לזירוז קבלת מידע אישי מהר הביטוח, באמצעות שירותים של חברה מקצועית?

ישנן כל מיני אפשרויות, שנועדו לזרז כל קבלת מידע אישי הר הביטוח, באמצעות שירותים של חברה מקצועית. ראשית כל, כדאי שתדעו, שבמידה ומצאם בהר הביטוח כי יש לכם כספים, אי שם בחוץ, כל תהליך העברת הכסף לחשבון שלכם עשוי להיות סיזיפי, ומלווה בהררי ביורוקרטיה. לא כולם בנויים, בעיקר נפשית, להתמודד עם כל הביורוקרטיה הזאת, ועשויים להרים ידיים.

אנו מפצירים בכם, אל תאמרו נואש. זה כסף שלכם, ומגיע לכם לקבל אותו בהקדם האפשרי. ולכן נביא בפניכם את הדרכים שיקלו עליכם את כל התהליך של משיכת הכספים שמגיעים לכם – כדלקמן –
באפשרותכם לפנות לכל חברה, שמחזיקה בכספים שלכם, על ידי פנייה רשמית דרך מספר הפקס, דרך מספר הטלפון, או לחלופין דרך כתובת אלקטרונית. במידה ותשתמשו בכל אחד מערוצי תקשורת הללו, תגדילו את הסיכויים לאתר את הכספים האבודים שלכם.
תשקדו על כל טופס שמכיל את הפרטים המזהים שלכם. כמו למשל – מספר תעודת זהות, ותאריך הנפקה שלה. כמו כן, במידה ומדובר על תביעה של כספי הביטוח של מי שהלך לעולמו, עליכם להצטייד בצו קיום ירושה או צוואה. או טופס 161, שמעיד כי תמה

העבודה שלכם במקום העבודה, לרבות מכתב פיטורין או מכתב שחרור מהמעסיק הקודם שלכם.
עליכם לדרוש מנציגי החברה שייעצו לכם מה הדרכים הכי נכונות למשוך את הכספים האבודים שלכם. לרוב עסקינן אודות נציגי שירות שצברו ניסיון עתיר בשנים, בכל מה שקשור למשיכת כסף. הנציגים כאן בשביל לספק לכם שירות מעולה, לוודא שכל שקל שלכם יגיע לכתובת המיועדת שלו, כמו גם לוודא שלא תהיה לכם חבות רבה מדי של מסים. כל הייעוץ אינו מלווה בכל הוצאה כספית,

אלא מתוך המקום של להעניק לכם שירות ללא משוא פנים.
במידה ואתם ממש לא אנשי שיחה בטלפון, אתם יכולים להגיע פיסית למשרדים של החברה. ונאמר בסגי נאור, כי הביקור שלכם עשוי לזרז את כל הסחבת, תוך כדי יצירה של קשר אישי עם נציגי החברה. אין כמו פגישה פנים מול פנים, שמלווה בסימפטיה וברצון אמתי, לעומת שיחה אקראית, שעשויה להביל למבוי סתום.

האם יש כל מיני דרכים לקבלת מידע אישי, מהר הביטוח?
הר הביטוח מאפשר לכם לקבל מידע אישי הר הביטוח עבור כל חיסכון פנסיוני, ויותר מכך. בעוד המדיניות של כל הבנקים כמעט במדינת ישראל, לפיה חשבון בנק שלמעלה משנתיים איננו פעיל, במידה ונציגי הבנק לא יצליחו ליצור עמכם קשר, יוגדר החשבון כלא פעיל, כרדום. המצב מקבל משנה תוקף כאשר מי שקרוב אליכם הולך לעולמו, בעוד משאיר אחריו חשבון בנק, שהפך עם הזמן לבלתי פעיל. אך הסירו כל דאגה מעל ללבכם. באמצעות מנוע החיפוש של הר הביטוח, תוכלו למצוא כל כסף אבוד מכל מיני גורמים, שיש אפשרות שבכלל לא חשבתם עליהם עד עתה.

הר הביטוח - איתור כפל ביטוחים

איתור ביטוחים על השם שלכם

למה לשלם פעמיים על אותו ביטוח ?!